ZABIEGI IPL


Fotodepilacja IPL + RF

Fotodepilacja służy usunięciu owłosienia. Metoda ta polega na uszkodzeniu macierzy włosa poprzez światło IPL, które jest absorbowane przez melaninę znajdującą się w mieszku włosa będącego w fazie wzrostu. 

Dowiedz się więcej

Redukcja przebarwień

Przebarwienia na skórze związane z nadprodukcją melaniny lub z jej nierównomiernym rozłożeniem to piegi, ostuda, plamy starcze, przebarwienia pozapalne. Usuwanie przebarwień odbywa się przy użyciu lasera IPL.

Dowiedz się więcej

Zamykanie naczyń krwionośnych

Powstawanie rozszerzonych naczynek krwionośnych może być efektem m.in. predyspozycji genetycznych, nieodpowiedniej pielęgnacji czy wpływu czynników zewnętrznych. Do usunięcia takich zmian doskonale nadaje się technika IPL.

Dowiedz się więcej

Terapia trądziku

Przy terapii trądziku doskonale sprawdza się światło IPL, które niszczy szybko namnażające się bakterie (Propionibacterium acnes) odpowiedzialne za powstawanie trądzikowych zmian zapalnych.

Dowiedz się więcej

Fotoodmładzanie (połączenie IPL+RF)

Jest to zabieg wykorzystujący dobroczynne właściwości światła pulsacyjnego (IPL) oraz fal radiowych (RF) w walce z oznakami starzenia się skóry takimi jak: rozszerzone naczynia krwionośne, rumień, przebarwienia, drobne zmarszczki mimiczne.

Dowiedz się więcej


Silk Touch
Piłsudskiego 35
08-110 Siedlce

Pon. - Pt.: 08:00 - 19:00
Sobota: 09:00 - 14:00