PIELĘGNACJA I STYLIZACJA DŁONI


Manicure klasyczny

W manicure klasycznym podstawą jest zadbanie o piękno skóry dłoni oraz o polepszenie wyglądu paznokci.  Taki zabieg obejmuje usunięcie skórek, skrócenie paznokci oraz pomalowanie ich wybranym kolorem.

Dowiedz się więcej

Manicure hybrydowy

Ten rodzaj pielęgnacji paznokci niesie za sobą wiele zalet, m.in. trwałość koloru nawet do miesiąca! Co więcej, gwarantuje wzmocnienie płytki paznokcia, która staje się mniej podatna na łamanie i rozdwajanie. Wystarczy około 1 godziny spędzonej w gabinecie kosmetycznym, aby przez długi czas móc cieszyć się pięknymi paznokciami. 

Dowiedz się więcej

Manicure japoński

Zabieg znany jest w Japonii już od 400 lat, a jego początki sięgają do japońskich arystokratek, które szukały metody na idealnie gładkie, błyszczące paznokcie, które jednocześnie byłyby naturalne. Okazało się, że nacieranie płytki odpowiednimi substancjami daje efekt. Płytka staje się mocniejsza, gładka i błyszczy jak rzadko spotykana różowa perła.

Dowiedz się więcej

Parafina na dłonie z peelingiem i maską

Czy znasz powiedzenie, według którego wiek kobiety poznaje się po dłoniach? Jeśli chcesz mieć piękne i młodo wyglądające dłonie wypróbuj zabieg parafinowy na dłonie. Zabieg parafinowy na dłonie to sposób nie tylko na piękną i odżywioną skórę dłoni, ale także regenerację paznokci, poprawę krążenia, rozjaśnienie przebarwień oraz poprawę kondycji kości i stawów.

Dowiedz się więcej


Silk Touch
Piłsudskiego 35
08-110 Siedlce

Pon. - Pt.: 08:00 - 19:00
Sobota: 09:00 - 14:00